Jak pomagam

Jeśli w trakcie Gratisowej Konsultacji poczujesz, że chcesz zacząć sama pisać scenariusz swojego życia, to nasza współpraca będzie wyglądała następująco:

Cennik

Pakiet start

320PLN
 • 2 sesje, do 1,5h każda
 • 1 miesiąc na wykorzystanie
 • Skype lub spotkanie na żywo w Krakowie

Pakiet 3 miesięczny

600PLN
 • 4 sesj, do 1,5h każda
 • 3 miesiące na wykorzystanie
 • Skype lub spotkanie na żywo w Krakowie

Pakiet półroczny

1100PLN
 • 8 sesji, do 1,5h każda
 • 6 miesięcy na wykorzystanie
 • Skype lub spotkanie na żywo w Krakowie

Opinie

Prawdziwy coach koncentruje się na TOBIE i pomaga CI zaprojektować TWOJĄ przyszłość i TWOJE cele.
Prawdziwy coach prowokuje do refleksji i potrafi zainspirować.
Prawdziwy coach to 
Joanna Lange.

Odniosłem wiele korzyści z sesji coachingowych z Joasią:

 1. Joasia sprawiła, że szczerze odpowiedziałem sobie na pytania, których zawsze byłem świadom, które były ważne, ale swoją ważnością zniechęcały i onieśmielały mnie, żebym się nimi zajął.
  2. Lepiej zrozumiałem, co jest dla mnie ważne w życiu i dlaczego
  3. Nabrałem energii i chęci do realizacji tego, co dla mnie jest najważniejsze. Efekty już widać.

Dziękuję!

Szymon Serwatka

Klientka, która z którą pracowałam nad zwiększeniem poczucia własnej wartości, po zakończonym procesie powiedziała:

“Dziękuję Ci za to, że teraz nie mam problemu, żeby spojrzeć na siebie w lustrze, żeby patrzeć sobie w oczy; co więcej, kiedy to robię – mam takiego banana na twarzy 🙂 a to dzięki Tobie”

Irena

Zajęłyśmy się moimi sprawami zawodowymi. Joanna stawiała takie pytania, które zachęcały do refleksji (nie zmuszały, po prostu czułam chęć pójścia w kierunku wskazanym przez nią), ośmielała do szukania własnych pomysłów i ich wyrażania, w jej obecności czułam się dobrze i swobodnie, więc byłam w stanie też swobodnie myśleć. Zachęcała do działania, pomogła nakreślić plan działań i wspierała mnie w jego realizacji.

Joanna wykazuje w pracy pełen profesjonalizm, cierpliwość, serdeczność, ciepło i równocześnie widzi to, czego ja nie potrafiłam czasami zobaczyć, umie przewidywać, umie czytać pomiędzy wierszami, widzi Twój potencjał, nawet tam, gdzie Ty go jeszcze nie zobaczyłaś. Gorąco polecam, mam na uwadze dalszą współpracę z nią, gdyż Joanna naprawdę jest stworzona na coacha.”

Irena Kolbuszewska

“Kilka spotkań online z Joanną to spotkanie z pojęciami i procesami, których uzmysłowienie procentuje w codziennym życiu.

To także odwracanie schematów myślowych, które doprowadza do odpowiedzi na pytania, krążące po głowie, czasem spać nie dają.

To poznanie i przyswojenie magicznych narzędzi, dzięki którym powstrzymać można swojego „wewnętrznego krytyka”, mnożyć „wartości serca” czy ośmielić myślenie predestynacyjne.

Spotkania nasze dobiegły końca, a odpowiedzi i narzędzia pozostały. Nawet nie wiem, ile razy w ich trakcie przekraczałam własną strefę komfortu.Co więcej, zamierzam przekraczać ją częściej,  bo już wiem, jak wiele dzięki temu zyskuję.

Joasiu, serdecznie Ci za nasze rozmowy DZIĘKUJĘ.”

Anna

“Dziękuję Ci raz jeszcze za konsultację.

Pomoc.

Bez naszej rozmowy nie wiedziałabym, co się właściwie stało, i według jakiego scenariusza funkcjonowałam przez ostatnie miesiące.
Dryfowałam, a teraz znowu trzymam się kursu.”

Anna Jurek-Jellonek